Wedstrijdschema
NrDatum/TijdThuisUitLocatie
Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 2e Divisie A (1016)
1016-226723-03-2019 18:15MBCA Amstelveen Mannen U14 2CBV Binnenland Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1016-233630-03-2019 13:00Marathon Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 2Baskensburg, President Rooseveltlaan 733 VLISSINGEN
1016-235506-04-2019 18:15MBCA Amstelveen Mannen U14 2Bouncers Basketball Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1016-233514-04-2019 14:00BV Hoofddorp Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 2e Divisie A (1022)
1022-188224-03-2019 14:15MBCA Amstelveen Mannen U16 1Woodpeckers Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1022-201130-03-2019 17:45Bouncers Basketball Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 1De Mammoet, Calslaan 101 GOUDA
1022-179607-04-2019 14:00MBCA Amstelveen Mannen U16 1BV Groningen Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1022-201014-04-2019 12:15Celeritas-Donar Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 1Vinkhuizen, Radiumstraat 150 GRONINGEN
Mannen U12 Landelijk - Mannen U12 2e Divisie A (1031)
1031-243923-03-2019 16:30MBCA Amstelveen Mannen U12 1Flevo Musketiers Mannen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1031-241930-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen U12 1BS Leiden Mannen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1031-236607-04-2019 13:00TBG Dragons Mannen U12 1MBCA Amstelveen Mannen U12 1Arcus Topsporthal, Campuslaan 4 WIJCHEN
1031-236513-04-2019 14:00Bouncers Basketball Mannen U12 1MBCA Amstelveen Mannen U12 1De Duikelaar, Zuidplaslaan 550 WADDINXVEEN
Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 Eredivisie A (1038)
1038-214723-03-2019 13:30Basketbal Academie Limburg Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 1Boshoven, Vrakkerveld 2 WEERT
1038-208531-03-2019 14:15MBCA Amstelveen Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1038-214606-04-2019 18:00BC Triple Threat Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
1038-210814-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U14 1Celeritas-Donar Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 2e Divisie A (1041)
1041-163424-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 1Landslake Lions Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1041-138531-03-2019 16:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 1Apollohal, Apollolaan 4 AMSTERDAM
1041-158706-04-2019 20:15MBCA Amstelveen Mannen U18 1EBV Mustangs Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1041-138413-04-2019 13:15BC Triple Threat Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
Mannen U22 Landelijk - Mannen U22 2e Divisie A (1045)
1045-109523-03-2019 20:15MBCA Amstelveen Mannen U22 1Red Giants Mannen U22 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1045-102130-03-2019 19:15BV Arrows Mannen U22 1MBCA Amstelveen Mannen U22 1De Doelstien, Woudweg 142 DOKKUM
1045-108507-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U22 1BV Hoofddorp Mannen U22 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1045-378413-04-2019 12:00Harlemlakers Mannen U22 2MBCA Amstelveen Mannen U22 1Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse B (1111)
1111-107123-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Blue Stars Mannen Senioren 4Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1111-55430-03-2019 16:00K.T.C. Mannen Senioren 3MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Tetterodehal, Tetterodeweg 15 OVERVEEN
1111-5606-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Flashing Heiloo Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1111-55313-04-2019 17:15Onze Gezellen Mannen Senioren 4MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A (1129)
1129-56523-03-2019 17:45BV Lisse Mannen Senioren 1MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1De Waterkanten, Sportlaan 21 LISSE
1129-71628-03-2019 20:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1BV Amsterdam Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1129-56411-04-2019 21:00Harlemlakers Mannen Senioren 3MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
1129-8814-04-2019 12:30MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1Volendam Mannen Senioren 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Mannen Senioren Afdeling - 5e Klasse B (1131)
1131-102823-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3BC Triple Threat Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1131-54330-03-2019 20:45BV Early Bird Mannen Senioren 2MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3Karekiet, Karekietpark 2 PURMEREND
1131-11906-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3D.W.V. Mannen Senioren 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1131-54213-04-2019 14:00Harlemlakers Mannen Senioren 5MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 5e Klasse A (1143)
1143-428623-03-2019 12:50MBCA Amstelveen Gemengd U14 4BC Triple Threat Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-429230-03-2019 12:45BC Flying Oost Gemengd U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 4Sporthal Zeeburg, Insulindeweg 1001 AMSTERDAM
1143-428706-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U14 4BV Noordkop Gemengd U14 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-430913-04-2019 12:45Flashing Heiloo Gemengd U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 4Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 8e Klasse A (1146)
1146-386424-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Mannen U16 5VBC Akrides Mannen U16 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1146-386007-04-2019 13:00Monks Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 5't Spil, 't Spil 22 MONNICKENDAM
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse A (1150)
1150-456224-03-2019 10:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2K.T.C. Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1150-456330-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2BV Noordkop Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1150-455206-04-2019 14:15K.T.C. Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 2Tetterodehal, Tetterodeweg 15 OVERVEEN
1150-456013-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2Mapleleaves Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse A (1151)
1151-463323-03-2019 14:00Flashing Heiloo Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
1151-465030-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 4MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1151-464506-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U12 3De Hoppers Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1151-463106-04-2019 15:00Flashing Heiloo Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 4Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
1151-465113-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U12 4BC APOLLO Amsterdam Gemengd U12 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1151-462613-04-2019 16:00BV Amsterdam Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - 2e Klasse A (1156)
1156-352323-03-2019 18:15Mapleleaves Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 3Waterakkers De, Kerkweg 217 HEEMSKERK
1156-353324-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Mannen U18 3The Challengers Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1156-352130-03-2019 13:00BV Hoofddorp Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
1156-353106-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 3BV Spaarndam Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1156-351413-04-2019 19:00The Challengers Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 3Fanny Blankers Koen Hal, Arnolduspark 3 HOOFDDORP
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse A (1158)
1158-401923-03-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U16 3BV Early Bird Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1158-403030-03-2019 17:00Harlemlakers Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 3Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
1158-401406-04-2019 17:30AMVJ-Amsterdam Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 3Ookmeer, Dokter Meurerlaan 4 AMSTERDAM
Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 8e Klasse A (1160)
1160-437223-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U14 5BV Aalsmeer Gemengd U14 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1160-437731-03-2019 14:00D.W.V. Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 5De Weeren, Beemsterstraat 656 AMSTERDAM
1160-436914-04-2019 13:45BV Aalsmeer Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 5Proosdijhal, Edisonstraat 6 KUDELSTAART
Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - 1e Klasse A (1164)
1164-349923-03-2019 16:45SV Christofoor Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 2Sporthoeve, Snelliuslaan 1 BADHOEVEDORP
1164-349130-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 2VBC Akrides Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1164-350807-04-2019 15:30BV Early Bird Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 2Karekiet, Karekietpark 2 PURMEREND
1164-349013-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Mannen U18 2AMVJ-Amsterdam Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie - 4e Klasse A (1166)
1166-358623-03-2019 18:15Alkm.Guardians Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 4Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4 ALKMAAR
1166-358030-03-2019 17:45BV Amsterdam Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 4Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
1166-359013-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U18 4HBC Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A (1168)
1168-372823-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U16 2The Challengers Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1168-373030-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U16 2BV Noordkop Mannen U16 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1168-372206-04-2019 17:00The Challengers Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 2Fanny Blankers Koen Hal, Arnolduspark 3 HOOFDDORP
1168-372913-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U16 2Racing Beverwijk Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 1e Klasse A (1171)
1171-451130-03-2019 14:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Dozy BV Den Helder Vrouwen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1171-453206-04-2019 12:00BC Gaasperdam Warriors Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Bijlmer Sportcentrum, Anton de Komplein 157 AMSTERDAM
1171-453913-04-2019 11:15BC Triple Threat Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 9e Klasse A (1172)
1172-479224-03-2019 10:45MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3K.T.C. Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1172-480230-03-2019 12:00Onze Gezellen Gemengd U12 2MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
1172-479406-04-2019 11:15MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3BC Flying Oost Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1172-480913-04-2019 15:00BV Enkhuizen Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3De Drecht, Boendersveld 1 ENKHUIZEN
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - 5e Klasse A (1178)
1178-465623-03-2019 16:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2Wiringherlant Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1178-466030-03-2019 13:45Onze Gezellen Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
1178-467106-04-2019 17:45BV Lisse Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2De Waterkanten, Sportlaan 21 LISSE
1178-465514-04-2019 12:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2BC Triple Threat Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 7e Klasse A (1183)
1183-382223-03-2019 15:00SV Christofoor Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 4Sporthoeve, Snelliuslaan 1 BADHOEVEDORP
1183-382930-03-2019 13:45Blue Stars Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 4Bernardhal, Prins Bernhardlaan 2 DIEMEN
1183-380713-04-2019 17:45BV Amsterdam Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 4Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A (1185)
1185-423524-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Gemengd U14 3BV Early Bird Gemengd U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1185-422830-03-2019 10:00BV Orca's Vrouwen U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Sporthal de Vlechttuinen, Vlechttuinen 8 URK
1185-423806-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Blue Stars Gemengd U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1185-424013-04-2019 13:15BC Triple Threat Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
Vrouwen U14 Landelijk - Vrouwen U14 2e Divisie A (1602)
1602-350923-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1BS Leiden Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1602-352830-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1Attacus Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1602-355414-04-2019 12:00Landstede Basketbal Vrouwen U14 1MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1Topsporthal Centre Court, Hogeland 10 ZWOLLE
Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie - 11e klasse A (1901)
1901-448324-03-2019 15:00BV Hoofddorp Gemengd U14 3MBCA Amstelveen Gemengd U14 6Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
1901-450631-03-2019 12:45Blue Stars Gemengd U14 3MBCA Amstelveen Gemengd U14 6Bernardhal, Prins Bernhardlaan 2 DIEMEN
1901-450413-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U14 6K.T.C. Gemengd U14 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
NrDatum/TijdThuisUitLocatie
23-03-2019
1160-437223-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U14 5BV Aalsmeer Gemengd U14 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1602-350923-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1BS Leiden Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-428623-03-2019 12:50MBCA Amstelveen Gemengd U14 4BC Triple Threat Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1038-214723-03-2019 13:30Basketbal Academie Limburg Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 1Boshoven, Vrakkerveld 2 WEERT
1151-463323-03-2019 14:00Flashing Heiloo Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
1158-401923-03-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U16 3BV Early Bird Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1131-102823-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3BC Triple Threat Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1111-107123-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Blue Stars Mannen Senioren 4Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1183-382223-03-2019 15:00SV Christofoor Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 4Sporthoeve, Snelliuslaan 1 BADHOEVEDORP
1168-372823-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U16 2The Challengers Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1031-243923-03-2019 16:30MBCA Amstelveen Mannen U12 1Flevo Musketiers Mannen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1178-465623-03-2019 16:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2Wiringherlant Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1164-349923-03-2019 16:45SV Christofoor Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 2Sporthoeve, Snelliuslaan 1 BADHOEVEDORP
1129-56523-03-2019 17:45BV Lisse Mannen Senioren 1MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1De Waterkanten, Sportlaan 21 LISSE
1166-358623-03-2019 18:15Alkm.Guardians Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 4Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4 ALKMAAR
1156-352323-03-2019 18:15Mapleleaves Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 3Waterakkers De, Kerkweg 217 HEEMSKERK
1016-226723-03-2019 18:15MBCA Amstelveen Mannen U14 2CBV Binnenland Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1045-109523-03-2019 20:15MBCA Amstelveen Mannen U22 1Red Giants Mannen U22 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
24-03-2019
1172-479224-03-2019 10:45MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3K.T.C. Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1150-456224-03-2019 10:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2K.T.C. Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1146-386424-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Mannen U16 5VBC Akrides Mannen U16 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1156-353324-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Mannen U18 3The Challengers Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1185-423524-03-2019 12:15MBCA Amstelveen Gemengd U14 3BV Early Bird Gemengd U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1022-188224-03-2019 14:15MBCA Amstelveen Mannen U16 1Woodpeckers Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1901-448324-03-2019 15:00BV Hoofddorp Gemengd U14 3MBCA Amstelveen Gemengd U14 6Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
1041-163424-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 1Landslake Lions Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
28-03-2019
1129-71628-03-2019 20:45MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1BV Amsterdam Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
30-03-2019
1185-422830-03-2019 10:00BV Orca's Vrouwen U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Sporthal de Vlechttuinen, Vlechttuinen 8 URK
1172-480230-03-2019 12:00Onze Gezellen Gemengd U12 2MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
1602-352830-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1Attacus Vrouwen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1151-465030-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 4MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1150-456330-03-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2BV Noordkop Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-429230-03-2019 12:45BC Flying Oost Gemengd U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 4Sporthal Zeeburg, Insulindeweg 1001 AMSTERDAM
1156-352130-03-2019 13:00BV Hoofddorp Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 3Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
1016-233630-03-2019 13:00Marathon Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 2Baskensburg, President Rooseveltlaan 733 VLISSINGEN
1178-466030-03-2019 13:45Onze Gezellen Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
1183-382930-03-2019 13:45Blue Stars Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 4Bernardhal, Prins Bernhardlaan 2 DIEMEN
1171-451130-03-2019 14:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Dozy BV Den Helder Vrouwen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1031-241930-03-2019 14:45MBCA Amstelveen Mannen U12 1BS Leiden Mannen U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1111-55430-03-2019 16:00K.T.C. Mannen Senioren 3MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Tetterodehal, Tetterodeweg 15 OVERVEEN
1168-373030-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U16 2BV Noordkop Mannen U16 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1164-349130-03-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 2VBC Akrides Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1158-403030-03-2019 17:00Harlemlakers Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 3Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
1166-358030-03-2019 17:45BV Amsterdam Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 4Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
1022-201130-03-2019 17:45Bouncers Basketball Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 1De Mammoet, Calslaan 101 GOUDA
1045-102130-03-2019 19:15BV Arrows Mannen U22 1MBCA Amstelveen Mannen U22 1De Doelstien, Woudweg 142 DOKKUM
1131-54330-03-2019 20:45BV Early Bird Mannen Senioren 2MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3Karekiet, Karekietpark 2 PURMEREND
31-03-2019
1901-450631-03-2019 12:45Blue Stars Gemengd U14 3MBCA Amstelveen Gemengd U14 6Bernardhal, Prins Bernhardlaan 2 DIEMEN
1160-437731-03-2019 14:00D.W.V. Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 5De Weeren, Beemsterstraat 656 AMSTERDAM
1038-208531-03-2019 14:15MBCA Amstelveen Mannen U14 1Lokomotief Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1041-138531-03-2019 16:00BC APOLLO Amsterdam Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 1Apollohal, Apollolaan 4 AMSTERDAM
06-04-2019
1172-479406-04-2019 11:15MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3BC Flying Oost Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1171-453206-04-2019 12:00BC Gaasperdam Warriors Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Bijlmer Sportcentrum, Anton de Komplein 157 AMSTERDAM
1150-455206-04-2019 14:15K.T.C. Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 2Tetterodehal, Tetterodeweg 15 OVERVEEN
1151-464506-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U12 3De Hoppers Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1111-5606-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Flashing Heiloo Mannen Senioren 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-428706-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U14 4BV Noordkop Gemengd U14 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1151-463106-04-2019 15:00Flashing Heiloo Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 4Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
1156-353106-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U18 3BV Spaarndam Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1185-423806-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Blue Stars Gemengd U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1131-11906-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3D.W.V. Mannen Senioren 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1168-372206-04-2019 17:00The Challengers Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 2Fanny Blankers Koen Hal, Arnolduspark 3 HOOFDDORP
1158-401406-04-2019 17:30AMVJ-Amsterdam Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 3Ookmeer, Dokter Meurerlaan 4 AMSTERDAM
1178-467106-04-2019 17:45BV Lisse Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2De Waterkanten, Sportlaan 21 LISSE
1038-214606-04-2019 18:00BC Triple Threat Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
1016-235506-04-2019 18:15MBCA Amstelveen Mannen U14 2Bouncers Basketball Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1041-158706-04-2019 20:15MBCA Amstelveen Mannen U18 1EBV Mustangs Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
07-04-2019
1031-236607-04-2019 13:00TBG Dragons Mannen U12 1MBCA Amstelveen Mannen U12 1Arcus Topsporthal, Campuslaan 4 WIJCHEN
1146-386007-04-2019 13:00Monks Mannen U16 1MBCA Amstelveen Mannen U16 5't Spil, 't Spil 22 MONNICKENDAM
1022-179607-04-2019 14:00MBCA Amstelveen Mannen U16 1BV Groningen Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1164-350807-04-2019 15:30BV Early Bird Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 2Karekiet, Karekietpark 2 PURMEREND
1045-108507-04-2019 16:15MBCA Amstelveen Mannen U22 1BV Hoofddorp Mannen U22 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
11-04-2019
1129-56411-04-2019 21:00Harlemlakers Mannen Senioren 3MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
13-04-2019
1171-453913-04-2019 11:15BC Triple Threat Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
1045-378413-04-2019 12:00Harlemlakers Mannen U22 2MBCA Amstelveen Mannen U22 1Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
1901-450413-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U14 6K.T.C. Gemengd U14 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1150-456013-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Gemengd U12 2Mapleleaves Gemengd U12 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1164-349013-04-2019 12:45MBCA Amstelveen Mannen U18 2AMVJ-Amsterdam Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1143-430913-04-2019 12:45Flashing Heiloo Gemengd U14 1MBCA Amstelveen Gemengd U14 4Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48 HEILOO
1041-138413-04-2019 13:15BC Triple Threat Mannen U18 2MBCA Amstelveen Mannen U18 1Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
1185-424013-04-2019 13:15BC Triple Threat Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 3Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1 HAARLEM
1031-236513-04-2019 14:00Bouncers Basketball Mannen U12 1MBCA Amstelveen Mannen U12 1De Duikelaar, Zuidplaslaan 550 WADDINXVEEN
1131-54213-04-2019 14:00Harlemlakers Mannen Senioren 5MBCA Amstelveen Mannen Senioren 3Calandhal Hal 1, Pieter Calandlaan 182 AMSTERDAM
1151-465113-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Gemengd U12 4BC APOLLO Amsterdam Gemengd U12 3Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1166-359013-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U18 4HBC Mannen U18 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1168-372913-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U16 2Racing Beverwijk Mannen U16 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1172-480913-04-2019 15:00BV Enkhuizen Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Vrouwen U12 3De Drecht, Boendersveld 1 ENKHUIZEN
1151-462613-04-2019 16:00BV Amsterdam Gemengd U12 1MBCA Amstelveen Gemengd U12 3Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
1111-55313-04-2019 17:15Onze Gezellen Mannen Senioren 4MBCA Amstelveen Mannen Senioren 2Onze Gezellen Sporthal, Van der Aartweg 2 HAARLEM
1183-380713-04-2019 17:45BV Amsterdam Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 4Van Hogendorphal, Van Hogendorpstraat 921 AMSTERDAM
1156-351413-04-2019 19:00The Challengers Mannen U18 1MBCA Amstelveen Mannen U18 3Fanny Blankers Koen Hal, Arnolduspark 3 HOOFDDORP
14-04-2019
1602-355414-04-2019 12:00Landstede Basketbal Vrouwen U14 1MBCA Amstelveen Vrouwen U14 1Topsporthal Centre Court, Hogeland 10 ZWOLLE
1022-201014-04-2019 12:15Celeritas-Donar Mannen U16 2MBCA Amstelveen Mannen U16 1Vinkhuizen, Radiumstraat 150 GRONINGEN
1178-465514-04-2019 12:30MBCA Amstelveen Vrouwen U12 2BC Triple Threat Gemengd U12 2Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1129-8814-04-2019 12:30MBCA Amstelveen Mannen Senioren 1Volendam Mannen Senioren 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN
1160-436914-04-2019 13:45BV Aalsmeer Gemengd U14 2MBCA Amstelveen Gemengd U14 5Proosdijhal, Edisonstraat 6 KUDELSTAART
1016-233514-04-2019 14:00BV Hoofddorp Mannen U14 1MBCA Amstelveen Mannen U14 2Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800 HOOFDDORP
1038-210814-04-2019 14:30MBCA Amstelveen Mannen U14 1Celeritas-Donar Mannen U14 1Goudsmithal, Sportlaan 29 AMSTELVEEN